Mając świadomość tego, że nasi goście oczekują komfortowego noclegu w atrakcyjnej cenie, dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować możliwie jak najbardziej konkurencyjne ceny.

Udostępniane przez nas nowoczesne apartamenty są kompleksowo wyposażone we wszystkie niezbędne meble i akcesoria zapewniające najwyższy komfort pobytu. Przy tym przez cały czas nasz wykwalifikowany personel dba o zapewnienie wyjątkowej i przyjaznej atmosfery.

Cennik za oferowane noclegi uzależniony jest od liczby osób, dla których ma być wynajęty pokój, preferowanego terminu, rodzaju pokoju oraz długości pobytu.

Ceny zaczynają się już od 169 zł za pokój dwuosobowy.

Aktualnie obowiązującą ofertę w wybranym terminie poznają Państwo poprzez opcję „rezerwuj”. Bez obawy mogą Państwo przeglądać w tej zakładce bieżący cennik, ponieważ dopiero po wyborze odpowiedniego dla Państwa apartamentu, uruchamia się proces rezerwacji.

Informujemy, że w przypadku dłuższego pobytu, możemy zaoferować Państwu rabat od ceny podstawowej. Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny przed dokonaniem rezerwacji.

Prosimy wziąć również pod uwagę fakt, że cennik na naszej stronie internetowej może się nieznacznie różnić od przedstawionych na innych portalach rezerwacyjnych. Z reguły korzystniejszą opcją dla Państwa jest rezerwacja poprzez system na stronie www.apartamentyszeroka23.pl

Zachęcamy serdecznie do wybrania najbardziej dopasowanego do Państwa gustów apartamentu. Gwarantujemy, że najwyższy komfort, świetna obsługa i doskonała atmosfera to tylko nieliczne zalety Apartamentów Szeroka 23 zlokalizowanych na toruńskiej starówce.