OPIS

Specjalnie dla par przygotowaliśmy na wynajem apartament (dwuosobowy) o powierzchni 19 m2 zlokalizowany na drugim piętrze. Przytulny pokój w korzystnej cenie to także świetna propozycja dla klienta biznesowego. Na tym samym poziomie mieści się również aneks kuchenny współdzielony wraz z trzema innymi pokojami. W kuchni znajduje się lodówka, kuchenka mikrofalowa oraz ekspres do kawy. Ponadto goście mogą korzystać z rozmaitych naczyń, w tym kieliszków, deski do krojenia, kawy oraz herbaty.

Przytulna sypialnia wyposażona jest w wygodne łóżko małżeńskie, stylową, białą szafę, gustowny fotel oraz telewizor z płaskim ekranem. W pomieszczeniu tym dominuje kolor żółty zestawiony z drewnianymi panelami na jednej ze ścian. Ponadto widnieje motyw smakowitych, lukrowanych pierników. Łazienka natomiast jest elegancka, ciepła i niewielka, ale w tym tkwi jej urok. Do dyspozycji gości udostępniamy nowoczesny prysznic oraz dużą umywalkę.

Nazwa kameralnego apartamentu zaczerpnięta została od czołowego produktu toruńskich cukierników produkujących wyśmienite, aromatyczne pierniki znane nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Oferowany apartament jest najmniejszy, ale niewątpliwie również najsłodszy.