OPIS

Z myślą o czteroosobowych grupach znajomych lub o rodzinach poszukujących przestronnych pokoi noclegowych oferujemy klimatyczny apartament (2+2) na wynajem o powierzchni 50 m2 położony na pierwszym piętrze.

Propozycja ta składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, toaletką i fotelem oraz z pokoju dziennego wyposażonego w rozkładaną sofę dwuosobową, stolik, pojemną szafę, telewizor z płaskim ekranem oraz mini-biblioteczkę z ciekawymi książkami. Pomieszczenie posiada również własny aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, kuchenkę mikrofalową oraz kawę i herbatę. Ponadto goście mogą korzystać z dostępnych naczyń (w tym również kieliszków), sztućców, a także z deski do krojenia.

Wyjątkowość apartamentu „Toruński Gotyk” podkreśla luksusowy i przestronny pokój kąpielowy z wolnostojącą wanną oraz prysznicem. Wystrój jego wnętrza nawiązuje zarówno do jego nazwy, jak i do historii miasta Kopernika.

Z jednej strony ściany salonu są pokryte cegłą, natomiast druga część pomieszczenia jest w kolorze popielatym. Podobnie jest w łazience, zaś sypialnia to połączenie intensywnego koloru chabrowego z kontrastującą do niego bielą. To idealne połączenie dla osób preferujących minimalizm przeplatany wyrazistymi akcentami.