OPIS

Dla trzyosobowych grup oraz pary z dzieckiem udostępniamy na wynajem apartament (2+1) o powierzchni 32 m2 położony na drugim piętrze. Na tym samym poziomie mieści się również aneks kuchenny współdzielony wraz z trzema innymi pokojami. Znajduje się w nim lodówka, ekspres do kawy oraz kuchenka mikrofalowa. Goście mogą korzystać również z naczyń, w tym także kieliszków, z deski do krojenia oraz kawy i herbaty.

Duża sypialnia wyposażona jest w sporych rozmiarów łóżko małżeńskie, rozkładaną sofę jednoosobową (dostawkę), pojemną szafę oraz telewizor z płaskim ekranem. W pomieszczeniu dominują akcenty w intensywnych kolorach. Ściany są ciemnoniebieskie, a na jednej z nich widnieje motyw fontanny w czerwonej kolorystyce. Charakterystycznym elementem jest również żółte łóżko oraz fotel, a także czarne krzesło i rama lustra. Całość tworzy oryginalną mieszankę czyniąc pokój idealnym zakątkiem dla miłośników nowoczesnych wnętrz.

Propozycję „Cosmopolis” podkreśla luksusowy i przestronny pokój kąpielowy z wolnostojącą wanną, prysznicem oraz designerskim szezlongiem.

Nazwa apartamentu udostępnianego na wynajem została zaczerpnięta od nazwy fontanny znajdującej się na toruńskiej starówce, której wyjątkowość polega na wieczornych seansach światła i dźwięku.