OPIS

Specjalnie dla par przygotowaliśmy na wynajem przytulny apartament (dwuosobowy) o powierzchni 20 m2 zlokalizowany na drugim piętrze z oknami wychodzącymi na ul. Szeroką. Nocleg zlokalizowany na samej starówce to również idealna propozycja dla klientów biznesowych. Pomieszczenie ma dostęp do wspólnej kuchni mieszczącej się na tym samym piętrze, dzielonej wraz z trzema innymi pokojami. Goście mają do dyspozycji lodówkę, kuchenkę mikrofalową i ekspres do kawy. Ponadto mogą korzystać z deski do krojenia, naczyń, w tym również kieliszków i sztućców. Mają również nieograniczony limit kawy i herbaty.

Pokój ten wyposażony jest w wygodne łóżko małżeńskie, minimalistyczną szafę, telewizor z płaskim ekranem, gustowny fotel oraz mini-biblioteczkę z książkami. Ponadto do dyspozycji gości udostępniona jest ciepła, przytulna, a zarazem elegancka łazienka z prysznicem.

Kolorystyka sypialni to połączenie energetycznej żółci łóżka i szafy z drewnianymi panelami i lekko przygaszonym turkusem. Dodatkowo indywidualny charakter pokoju podkreśla nietypowa szafka nocna o geometrycznych wzorach oraz charakterystyczny fotel w ciemnografitowym kolorze. Ściany łazienki natomiast są pokryte płytkami w jasnobeżowym kolorze.

Nazwa apartamentu dedykowana jest Edwardowi Stachurze – utalentowanemu poecie studiującemu i mieszkającemu w Toruniu.