OPIS

Specjalnie dla par, w tym również dla par z dzieckiem udostępniamy na wynajem apartament (2+1) o powierzchni 30 m2 mieszczący się na drugim piętrze z oknami i balkonem wychodzącymi na ul. Szeroką.

Oryginalny, przestronny pokój wyposażony jest w łóżko małżeńskie, rozkładaną sofę jednoosobową (dostawkę), szafę oraz telewizor z płaskim ekranem. Oprócz tego udostępniamy elegancką łazienkę z prysznicem. Umożliwiamy również dostęp do wspólnego aneksu kuchennego położonego na tym samym piętrze, dzielonego wraz z trzema innymi pokojami. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, ekspres do kawy, kuchenkę mikrofalową i czajnik elektryczny. Dodatkowo do dyspozycji gości są naczynia, w tym kieliszki, deska do krojenia, a także kawa i herbata.

Apartament Układ Słoneczny jest przestronny i dobrze doświetlony. Z jego okien roztacza się przepiękny widok na toruńską starówkę. Jego wystrój zgodnie z nazwą – nawiązuje do krajobrazów kosmosu. Rzecz jasna jest to nawiązanie do postaci bardzo ważnej dla Torunia – polskiego astronoma Mikołaja Kopernika, który przedstawił heliocentryczną wizję Wszechświata.

Przestrzeń udostępniana na wynajem to połączenie intensywnego błękitu ścian, żółtych mebli i naturalnego drewna.